1. ročník turnaje Radany Bendákové - výsledky - Slavia Hradec Králové

1. ročník turnaje Radany Bendákové – výsledky

1. ročník turnaje paní Radany Bendákové je minulostí, tak se pojďme podívat na to, jak to všechno dopadlo a kdo si odvezl pohár za vítězství v turnaji.

Kategorie muži

Zápasy ve skupině A dopadly takto:

President x ŠK Šenkvice 1:3 ; President x HC Bolevec 2:1; ŠK Šenkvice x HC Bolevec 4:0. První tedy skončil tým ŠK Šenkvice, poté President a třetí tým HC Bolevec.

Skupina B dopadla takto:

HC Slavia HK x Post SV Wien 2:2 ; HC Slavia HK x  HC Bohemians 5:5 ; Post SV Wien x HC Bohemians 4:4. Vyrovnaná skupina, kde o konečném pořadí rozhodovalo skóre. Z prvního místa postoupil tým Bohemians, poté domácí tým a z třetího míst Post SV Wien.

Zápasy o umístění byly vyrovnané, což dokazují i jejich výsledky:

HC Bolevec x Post SV Wien 3:2 ; President x HK 3:4 ; ŠK Šenkvice x Bohemians 0:2. Konečné pořadí vypadá tedy takto:

Vítěz HC Bohemians Praha, druhé místo ŠK Šenkvice, třetí místo domácí tým HC Slavia HK, poté HC President, HC Bolevec  a poslední Post SV Wien.

Kategorie žen

Skupina A:

Slavia Praha „A“ x HC Bohemians 4:0 ; Slavia Praha „A“ x HC Rakovník 3:1; HC Bohemians x HC Rakovník 12:0. První skončilo družstvo Slavia Praha „A“, poté HC Rakovník a třetí HC Bohemians.

Skupina B:

HC Slavia HK x Slavia Praha „B“ 1:5 ; HC Slavia HK x HC Praga 0:3; Slavia Praha „B“ x HC Praga 0:4. Družstvo HC Praga skončilo ve skupině první, následované týmem Slavia Praha „B“ a třetí byl domácí tým žen HC Slavia HK.

Výsledky zápasů o umístění byly tyto:

HC Bohemians x HC Slavia HK 1:3 ; HC Rakovník x Slavia Praha „B“ 3:0 ; Slavia Praha „A“ x HC Praga 3:2 p.

Vítězem se stalo družstvo Slavia Praha „A“, druhé místo náleží hráčkám z týmu HC Praga, třetí místo obsadil tým HC Rakovník, další v pořadí byla Slavia Praha „B“, domácí HC Slavia HK a poslední HC Bohemians.

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem za zůčastnění a parádní atmosféru nejen na hřišti a na tribuně, ale i na večerní párty.