Časový rozpis utkání týmů U10 - MATCH SCHEDULE OF TEAMS U10 - Slavia Hradec Králové

Časový rozpis utkání týmů U10 – MATCH SCHEDULE OF TEAMS U10

Časový rozpis utkání týmů U10 – MATCH SCHEDULE OF TEAMS U10

Sobota 19.5.2018 – Hřiště č. II

čas tým č. tým č. tým tým
9:00 10 1 Zelina girls U10 (CRO) Cieszyn U 10 (POL)
9:25 3 8 Zelina boys U10 (CRO) Slavia HK 08 (CZE)
9:50 5 6 SK UP Olomouc (CZE) TJ Mnichovice (CZE)
10:15 8 10 Slavia HK 08 (CZE) Zelina girls U10 (CRO)
10:35  Slavnostní zahájení
11:00 6 3 TJ Mnichovice (CZE) Zelina boys U10 (CRO)
11:25 8 1 Slavia HK 08 (CZE) Cieszyn U 10 (POL)
11:50 10 6 Zelina girls U10 (CRO) TJ Mnichovice (CZE)
12:15 3 4 Zelina boys U10 (CRO) Slavia HK girls U10 (CZE)
12:40 6 8 TJ Mnichovice (CZE) Slavia HK 08 (CZE)
13:05 4 10 Slavia HK girls U10 (CZE) Zelina girls U10 (CRO)
13:30 6 1 TJ Mnichovice (CZE) Cieszyn U 10 (POL)
13:55 8 4 Slavia HK 08 (CZE) Slavia HK girls U10 (CZE)
14:20 10 2 Zelina girls U10 (CRO) Slavia HK 07 (CZE)
14:45 4 6 Slavia HK girls U10 (CZE) TJ Mnichovice (CZE)
15:10 2 8 Slavia HK 07 (CZE) Slavia HK 08 (CZE)
15:35 4 1 Slavia HK girls U10 (CZE) Cieszyn U 10 (POL)
16:00 6 2 TJ Mnichovice (CZE) Slavia HK 07 (CZE)
16:25
16:50  Trenéři HK  „Zbytek světa“
17:15  Individuální soutěže

 

Neděle 20.5.2018 – Hřiště č. II

čas tým č. tým č. tým tým
9:00 10 7 Zelina girls U10 (CRO) Gliwice U10 (POL)
9:25 1 3 Cieszyn U 10 (POL) Zelina boys U10 (CRO)
9:50 5 10 SK UP Olomouc (CZE) Zelina girls U10 (CRO)
10:15 4 7  Bohemians Praha (CZE)  Bohemians Praha (CZE)
10:40 7 8 Gliwice U10 (POL) Slavia HK 08 (CZE)
11:05 10 3 Zelina girls U10 (CRO) Zelina boys U10 (CRO)
11:30 8 5 Slavia HK 08 (CZE) SK UP Olomouc (CZE)
11:55 A5. A6.
12:20 A7. A8.
12:45 A5. A6.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ – UKONČENÍ TURNAJE

 

 

Sobota 19.5.2018 – Hřiště č. III

čas tým č. tým č. tým tým
9:00 9 2 Slavia HK 09 (CZE) Slavia HK 07 (CZE)
9:25 7 4 Gliwice U10 (POL) Slavia HK girls U10 (CZE)
9:50 1 9 Cieszyn U 10 (POL) Slavia HK 09 (CZE)
10:15 2 7 Slavia HK 07 (CZE) Gliwice U10 (POL)
10:35  Slavnostní zahájení
11:00 4 5 Slavia HK girls U10 (CZE) SK UP Olomouc (CZE)
11:25 7 9 Gliwice U10 (POL) Slavia HK 09 (CZE)
11:50 5 2 SK UP Olomouc (CZE) Slavia HK 07 (CZE)
12:15 1 7 Cieszyn U 10 (POL) Gliwice U10 (POL)
12:40 9 5 Slavia HK 09 (CZE) SK UP Olomouc (CZE)
13:05 2 3 Slavia HK 07 (CZE) Zelina boys U10 (CRO)
13:30 5 7 SK UP Olomouc (CZE) Gliwice U10 (POL)
13:55 3 9 Zelina boys U10 (CRO) Slavia HK 09 (CZE)
14:20 1 5 Cieszyn U 10 (POL) SK UP Olomouc (CZE)
14:45 7 3 Gliwice U10 (POL) Zelina boys U10 (CRO)
15:10 10 9 Zelina girls U10 (CRO) Slavia HK 09 (CZE)
15:35 3 5 Zelina boys U10 (CRO) SK UP Olomouc (CZE)
16:00
16:25
16:50  Trenéři HK  „Zbytek světa“
17:15  Individuální soutěže

 

Neděle 20.5.2018 – Hřiště č. III

čas tým č. tým č. tým tým
9:00 8 9 Slavia HK 08 (CZE) Slavia HK 09 (CZE)
9:25 2 4 Slavia HK 07 (CZE) Slavia HK girls U10 (CZE)
9:50 9 6 Slavia HK 09 (CZE) TJ Mnichovice (CZE)
10:15 2 1 Slavia HK 07 (CZE) Cieszyn U 10 (POL)
10:40 4 9 Slavia HK girls U10 (CZE) Slavia HK 09 (CZE)
11:05 6 7 TJ Mnichovice (CZE) Gliwice U10 (POL)
11:30
11:55 A9. A10.
12:20 A7. A8.
12:45 A3. A4.
13:10 A1. A1.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ – UKONČENÍ TURNAJE

 

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2018