První halové zápasy kategorie U15

Aktualizováno 10. 12. 2019 12:12

V prvním kole dlouhodobé soutěže vyzval Hradecký tým U15, tým President. Vstup do prvního zápasu soutěže se nevyplnil dle představ, kdy kluci dostali v prvních deseti minutách tři góly. Do konce poloviny zápasu se žákům podařilo snížit jedním gólem. Do druhé poloviny se nastupovalo za stavu 1:3 a po několika minutách byl hradecký kádr o vyrovnání blíž. Po dlouhé hře na půlce soupeře, co se Hradec nedokázal prosadit odpovídá President akcí z rohu. Krátce poté sudí neuzná gól z protiútoku Hradce a zápas končí. 2:4 ku prospěch soupeře.

Ve druhém zápase se Hradec utkal s týmem Litic B. Jako první inkasovalo žactvo hradce po zajímavě odpískané penaltě. Hradec se ale dokázal oklepat a před před pauzou dokázal Theodor Walter z penalty srovnat. V druhé polovině se herně opět prosazoval Hradec, ale nedokázal vstřelit. Pět minut před koncem se ale stav změnil, hradecká sestava se po dlouhém tlaku na soupeře dokázala prosadit. Vteřiny před koncem ještě upravil skore Martin Seifert. Končený stav utkání 3:1.

Hradecké žactvo si z Prahy odvezlo cenné 3 body a příštím kole se po dlouhé pauze stane soupeřem tým z Budějovic a Mnichovic.