Skupina skupina A U10 U10

Suda Cup 2019

Výsledky:

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 SK Slavia Praha  0 0 0 0 0 0/0
2 ZHS Zagreb   0 0 0 0 0 0/0
3 KPH Rača Bratislava  0 0 0 0 0 0/0
4 HC Slavia HK "10"  0 0 0 0 0 0/0
5 UKS SP 26 Poznań  0 0 0 0 0 0/0
6 HAHK Mladost Zagreb Boys  0 0 0 0 0 0/0

Pravidla:

Kategorie U10
Hráč 4+0
Čas 1x 12 min
Hřiště Mandysova
Selfpass 3 m
Dlouhý roh
Krátký roh
Argentinský backhand (střela)
Timeout

Všechny zápasy:

Kategorie Skupina Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Rozhodčí
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 9:00:00 ZS Mandysova SK Slavia Praha HAHK Mladost Zagreb Boys HK
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 9:15:00 ZS Mandysova ZHS Zagreb UKS SP 26 Poznań Slavia PHA, ZHS Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 9:30:00 ZS Mandysova HC Slavia HK "10" KPH Rača Bratislava Poznaň, ZHS
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 9:45:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Boys ZHS Zagreb HK, Bratislava
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 10:00:00 ZS Mandysova KPH Rača Bratislava SK Slavia Praha Mladost Zagreb, ZHS
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 10:15:00 ZS Mandysova UKS SP 26 Poznań HC Slavia HK "10" Bratislava, Slavia PHA
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 10:30:00 ZS Mandysova KPH Rača Bratislava HAHK Mladost Zagreb Boys Poznaň, HK
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 10:45:00 ZS Mandysova HC Slavia HK "10" ZHS Zagreb Rača, Mladost Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 11:00:00 ZS Mandysova SK Slavia Praha UKS SP 26 Poznań HK, ZHS Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 11:15:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Boys HC Slavia HK "10" Slavia PHA, Poznaň
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 11:30:00 ZS Mandysova UKS SP 26 Poznań KPH Rača Bratislava HK, Mladost Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 11:45:00 ZS Mandysova ZHS Zagreb SK Slavia Praha Poznaň, Bratislava
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 12:00:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Boys UKS SP 26 Poznań Slavia PHA, Mladost Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 12:15:00 ZS Mandysova SK Slavia Praha HC Slavia HK "10" Poznaň, Mladost Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 12:30:00 ZS Mandysova KPH Rača Bratislava ZHS Zagreb Slavia PHA, HK
Zpět