Skupiny:

Suda Cup 2019

Výsledky skupina skupina A U10:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Praha  0 0 0 0 0 0/0
2 ZHS Zagreb   0 0 0 0 0 0/0
3 KPH Rača Bratislava  0 0 0 0 0 0/0
4 HC Slavia HK 10  0 0 0 0 0 0/0
5 UKS SP 26 Poznań  0 0 0 0 0 0/0
6 HAHK Mladost Zagreb Boys  0 0 0 0 0 0/0

Výsledky skupina skupina B U10:

U10 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 KS Cieszyn   0 0 0 0 0 0/0
2 HAHK Mladost Zagreb Mix  0 0 0 0 0 0/0
3 PH Jičín  0 0 0 0 0 0/0
4 HC Slavia HK 09  0 0 0 0 0 0/0
5 PH Sokol Kbely  0 0 0 0 0 0/0
6 HAHK Mladost Zagreb Girls  0 0 0 0 0 0/0

Výsledky skupina skupina A U12:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia HK Boys  0 0 0 0 0 0/0
2 Építők Hockey Club  0 0 0 0 0 0/0
3 HC TJ Mnichovice  0 0 0 0 0 0/0
4 KPH Rača Bratislava  0 0 0 0 0 0/0
5 HAHK Mladost Zagreb  0 0 0 0 0 0/0
6 UKS SP 26 Poznaň  0 0 0 0 0 0/0

Výsledky skupina skupina B U12:

U12 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 HC Slavia Praha  0 0 0 0 0 0/0
2 KS Warta Poznaň  0 0 0 0 0 0/0
3 HAHK Mladost Zagreb Girls  0 0 0 0 0 0/0
4 PH Sokol Kbely  0 0 0 0 0 0/0
5 HC Slavia HK Mix  0 0 0 0 0 0/0
6 ZHS Zagreb   0 0 0 0 0 0/0

Výsledky skupina skupina A U14:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 ZHS Zagreb Boys  0 0 0 0 0 0/0
2 HC TJ Mnichovice  0 0 0 0 0 0/0
3 PH Sokol Kbely  0 0 0 0 0 0/0
4 HC HK/Mnich Girls  0 0 0 0 0 0/0
5 Építők Hockey Club  0 0 0 0 0 0/0
6 KPH Rača Bratislava  0 0 0 0 0 0/0

Výsledky skupina skupina B U14:

U14 | Detail

# Tým Zápasy Výhry Prohry Remíza Body Skóre
1 ZHS Zagreb Girls  0 0 0 0 0 0/0
2 PH Jičín  0 0 0 0 0 0/0
3 KS Warta Poznaň  0 0 0 0 0 0/0
4 HC Slavia Praha  0 0 0 0 0 0/0
5 HC Slavia HK Boys   0 0 0 0 0 0/0
6 HAHK Mladost Zagreb Boys  0 0 0 0 0 0/0

Další skupiny:


Název Kategorie
o 9. místo U10 U10
o 7. místo U10 U10
o 5. místo U10 U10
o 3. místo U10 U10
Finále U10 U10
o 11. místo U10 U10
o 3. místo U12 U12
Finále U12 U12
o 3. místo U14 U14
Finále U14 U14

Zpět