Rozpis utkání:

Suda Cup 2019

Kategorie Skupina Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 7:40:00 I ZHS Zagreb Boys KPH Rača Bratislava Slavia HK
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 7:40:00 II Építők Hockey Club UKS SP 26 Poznaň Slavia HK
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 8:00:00 I ZHS Zagreb Girls HAHK Mladost Zagreb Boys Bratislava, ZHS Zagreb
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 8:00:00 II. HC Slavia Praha ZHS Zagreb Poznaň, Budapest
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 8:20:00 I HC TJ Mnichovice Építők Hockey Club Mladost, Zagreb, ZHS Zagreb
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 8:20:00 II. HC Slavia HK Boys HAHK Mladost Zagreb ZHS Zagreb, Slavia Pha
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 8:40:00 I PH Jičín HC Slavia HK Boys Mnichovice,Budapest
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 8:40:00 II KS Warta Poznaň HC Slavia HK Mix HK, Mladost Zagreb
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 9:00:00 I HC HK/Mnich Girls PH Sokol Kbely Jičín, HK
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 9:00:00 II. KPH Rača Bratislava HC TJ Mnichovice HK, Poznaň
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 9:00:00 ZS Mandysova HC Slavia Praha HAHK Mladost Zagreb Boys HK
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 9:15:00 ZS Mandysova ZHS Zagreb UKS SP 26 Poznań Slavia PHA, ZHS Zagreb
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 9:20:00 I HC Slavia Praha KS Warta Poznaň HK, Kbely
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 9:20:00 II. PH Sokol Kbely HAHK Mladost Zagreb Girls Rača, Mnichovice
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 9:30:00 ZS Mandysova HC Slavia HK 10 KPH Rača Bratislava Poznaň, ZHS
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 9:40:00 I KPH Rača Bratislava HC TJ Mnichovice Slavia PHA, Poznaň
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 9:40:00 II. UKS SP 26 Poznaň HC Slavia HK Boys Kbely,Mladost Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 9:45:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Boys ZHS Zagreb HK, Bratislava
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 10:00:00 I HAHK Mladost Zagreb Boys PH Jičín Mnichovice,Rača
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 10:00:00 II. ZHS Zagreb KS Warta Poznaň Poznaň, HK
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 10:00:00 ZS Mandysova KPH Rača Bratislava HC Slavia Praha Mladost Zagreb, ZHS
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 10:15:00 ZS Mandysova UKS SP 26 Poznań HC Slavia HK 10 Bratislava, Slavia PHA
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 10:20:00 I. PH Sokol Kbely ZHS Zagreb Boys Mladost Zagreb, Jičín
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 10:20:00 II. HC TJ Mnichovice Építők Hockey Club Poznaň, ZHS Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 10:30:00 ZS Mandysova KPH Rača Bratislava HAHK Mladost Zagreb Boys Poznaň, HK
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 10:40:00 I KS Warta Poznaň ZHS Zagreb Girls Kbely, ZHS Zagreb
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 10:40:00 II. HAHK Mladost Zagreb Girls HC Slavia Praha Mnichovice, Budapest
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 10:45:00 ZS Mandysova HC Slavia HK 10 ZHS Zagreb Rača, Mladost Zagreb
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 11:00:00 I Építők Hockey Club HC HK/Mnich Girls ZHS Zagreb, Poznaň
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 11:00:00 II. HAHK Mladost Zagreb KPH Rača Bratislava Slavia Pha, Mladost Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 11:00:00 ZS Mandysova HC Slavia Praha UKS SP 26 Poznań HK, ZHS Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 11:15:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Boys HC Slavia HK 10 Slavia PHA, Poznaň
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 11:20:00 I HC Slavia HK Boys HC Slavia Praha HK,Budapest
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 11:20:00 II. HC Slavia HK Mix PH Sokol Kbely Bratislava, Mladost zagraeb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 11:30:00 ZS Mandysova UKS SP 26 Poznań KPH Rača Bratislava HK, Mladost Zagreb
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 11:40:00 I PH Sokol Kbely KPH Rača Bratislava Slavia PHA, HK
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 11:40:00 II. HC TJ Mnichovice UKS SP 26 Poznaň HK, Kbely
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 11:45:00 ZS Mandysova ZHS Zagreb HC Slavia Praha Poznaň, Bratislava
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 12:00:00 I KS Warta Poznaň HAHK Mladost Zagreb Boys Rača, Kbely
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 12:00:00 II. HAHK Mladost Zagreb Girls ZHS Zagreb Poznaň, Mnichovice
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 12:00:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Boys UKS SP 26 Poznań Slavia PHA, Mladost Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 12:15:00 ZS Mandysova HC Slavia Praha HC Slavia HK 10 Poznaň, Mladost Zagreb
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 12:20:00 I HC HK/Mnich Girls HC TJ Mnichovice Mladost Zagreb, Poznan
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 12:20:00 II. KPH Rača Bratislava HC Slavia HK Boys Mladost Zagreb, ZHS Zagreb
U10 skupina A U10 23. 11. 2019 12:30:00 ZS Mandysova KPH Rača Bratislava ZHS Zagreb Slavia PHA, HK
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 12:40:00 I HC Slavia Praha PH Jičín Mnichovice,HK
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 12:40:00 II. PH Sokol Kbely KS Warta Poznaň Bratislava, HK
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 12:45:00 ZS Mandysova KS Cieszyn HAHK Mladost Zagreb Girls ZHS, Bratislava
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 13:00:00 I ZHS Zagreb Boys Építők Hockey Club Slavia PHA, Jičín
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 13:00:00 II. Építők Hockey Club HAHK Mladost Zagreb Poznaň, Kbely
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 13:00:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Mix PH Sokol Kbely Cieszyn, Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 13:15:00 ZS Mandysova HC Slavia HK 09 PH Jičín Kbely, Mladost Zagreb
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 13:20:00 I ZHS Zagreb Girls HC Slavia HK Boys ZHS Zagreb,Budapest
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 13:20:00 II. HC Slavia Praha HC Slavia HK Mix ZHS Zagreb, Budapest
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 13:30:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Girls HAHK Mladost Zagreb Mix HK, Jičín
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 13:40:00 I KPH Rača Bratislava HC HK/Mnich Girls HK, ZHS Zagreb
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 13:40:00 II. UKS SP 26 Poznaň KPH Rača Bratislava Slavia Pha, HK
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 13:45:00 ZS Mandysova PH Jičín KS Cieszyn Mladost Zagreb
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 14:00:00 I HAHK Mladost Zagreb Boys HC Slavia Praha HK,Rača
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 14:00:00 II. ZHS Zagreb PH Sokol Kbely Poznaň, Bratislava
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 14:00:00 ZS Mandysova PH Sokol Kbely HC Slavia HK 09 Cieszyn,Jičín
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 14:15:00 ZS Mandysova PH Jičín HAHK Mladost Zagreb Girls HK, Kbely
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 14:20:00 I Építők Hockey Club PH Sokol Kbely Mladost, Zagreb, Slavia PHA
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 14:20:00 II. HAHK Mladost Zagreb HC TJ Mnichovice ZHS Zagreb, Kbely
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 14:30:00 ZS Mandysova HC Slavia HK 09 HAHK Mladost Zagreb Mix Zagreb, Jičín
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 14:40:00 I. HC Slavia HK Boys KS Warta Poznaň Poznaň, Kbely
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 14:40:00 II. HC Slavia HK Mix HAHK Mladost Zagreb Girls Mladost Zagreb, Mnichovice
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 14:45:00 ZS Mandysova KS Cieszyn PH Sokol Kbely HK, Mladost Zagreb
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 15:00:00 I. HC TJ Mnichovice ZHS Zagreb Boys HK, Poznaň
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 15:00:00 II. HC Slavia HK Boys Építők Hockey Club HK, Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 15:00:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Girls HC Slavia HK 09 Ciezsyn, Kbely
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 15:15:00 ZS Mandysova PH Sokol Kbely PH Jičín HK, Mladost
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 15:20:00 I. PH Jičín ZHS Zagreb Girls Mnichovice, ZHS Zagreb
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 15:20:00 II. KS Warta Poznaň HC Slavia Praha HK, Budapest
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 15:30:00 ZS Mandysova HAHK Mladost Zagreb Mix KS Cieszyn Jičín, Kbely
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 15:40:00 I. Építők Hockey Club KPH Rača Bratislava Jičín,ZHS Zagreb
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 15:40:00 II. HAHK Mladost Zagreb UKS SP 26 Poznaň Poznaň, Slavie PHA
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 15:45:00 ZS Mandysova PH Sokol Kbely HAHK Mladost Zagreb Girls Cieszyn, Mladost Zagreb
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 16:00:00 I. HC Slavia HK Boys HAHK Mladost Zagreb Boys Rača, Budapest
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 16:00:00 II. HC Slavia HK Mix ZHS Zagreb Poznaň, Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 16:00:00 ZS Mandysova KS Cieszyn HC Slavia HK 09 Kbely, Mladost Zagreb
U10 skupina B U10 23. 11. 2019 16:15:00 ZS Mandysova PH Jičín HAHK Mladost Zagreb Mix HK, Cieszyn
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 16:20:00 I. ZHS Zagreb Boys HC HK/Mnich Girls Slavia HK, Mladost zagreb
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 16:20:00 II. HC Slavia Praha PH Sokol Kbely Bratislava, Budapest
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 16:40:00 I. ZHS Zagreb Girls HC Slavia Praha HKMNICH, ZHS Zagreb
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 16:40:00 II. KPH Rača Bratislava Építők Hockey Club HK, ZHS Zagreb
U14 skupina A U14 23. 11. 2019 17:00:00 I. PH Sokol Kbely HC TJ Mnichovice Slavia PHA, ZHS Zagreb
U12 skupina A U12 23. 11. 2019 17:00:00 II. HC TJ Mnichovice HC Slavia HK Boys Slavia PHA, Kbely
U14 skupina B U14 23. 11. 2019 17:20:00 I. KS Warta Poznaň PH Jičín Mnichovice, Kbely
U12 skupina B U12 23. 11. 2019 17:20:00 II. HAHK Mladost Zagreb Girls KS Warta Poznaň Mnichovice, HK
U10 o 11. místo U10 23. 11. 2019 17:45:00 II. 6A 6B Poznaň, Mladost Zagreb
U10 o 9. místo U10 23. 11. 2019 17:45:00 I. 5A 5B Poznaň, Jičín
U10 o 7. místo U10 23. 11. 2019 18:00:00 II. 4A 4B U10 6AB
U10 o 5. místo U10 23. 11. 2019 18:00:00 I. 3A 3B U10 5AB
U10 o 3. místo U10 23. 11. 2019 18:15:00 II. 2A 2B U10 4AB
U10 Finále U10 23. 11. 2019 18:15:00 I. 1A 1B U10 3AB
U12 o 3. místo U12 23. 11. 2019 18:30:00 II. 2A 2B U10 2AB
U14 o 3. místo U14 23. 11. 2019 18:30:00 I. 2A 2B U10 1AB
U14 Finále U14 23. 11. 2019 19:00:00 I. 1A 1B U14 2AB
U12 Finále U12 23. 11. 2019 19:00:00 II. 1A 1B U12 2AB

Zpět