Rozpis utkání:

3. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka Pařízka

Kategorie Skupina Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí
U10 U10 29. 9. 2019 10:00:00 I HC Mnichovice "C" HC Mnichovice "A" 0:8 Suchý
U10 U10 29. 9. 2019 10:00:00 II HC Slavia HK 10 HC Mnichovice "B" 3:0 Ostatnicka ml.
U10 U10 29. 9. 2019 10:30:00 I HC Slavia HK 09 HC Slavia PHA 4:0 Francová
U10 U10 29. 9. 2019 10:30:00 II HC Mnichovice "B" HC Mnichovice "C" 4:1 Walter
U10 U10 29. 9. 2019 11:00:00 I HC Mnichovice "A" HC Slavia PHA 1:1 Vodička
U10 U10 29. 9. 2019 11:00:00 II HC Mnichovice "C" HC Slavia HK 10 0:10 Suchý
U6 skupina A 29. 9. 2019 11:00:00 A HC Mnichovice U6 HC Slavia PHA "B" U6 3:1 Nerad
U6 skupina A 29. 9. 2019 11:00:00 B HC Slavia HK Mravenci U6 HC Slavia HK Lvíčata U6 4:9 Kozesnikova
U6 skupina B 29. 9. 2019 11:15:00 A HC Slavia PHA "A" U6 PH Sokol Kbely U6 2:2 Téra
U6 skupina B 29. 9. 2019 11:15:00 B HC Jičín U6 HC Slavia HK Broučci U6 2:0 Valča
U10 U10 29. 9. 2019 11:30:00 II HC Slavia HK 09 HC Mnichovice "B" 5:0 Ostatnicka
U10 U10 29. 9. 2019 11:30:00 II HC Slavia PHA HC Mnichovice "C" 4:1 Walter
U6 skupina A 29. 9. 2019 11:30:00 A HC Bohemians U6 HC Mnichovice U6 4:1 Thera
U6 skupina A 29. 9. 2019 11:30:00 B HC Slavia HK Mravenci U6 HC Slavia PHA "B" U6 6:3 Vojta
U6 skupina B 29. 9. 2019 11:45:00 B HC Jičín U6 PH Sokol Kbely U6 2:2 Valča
U6 skupina B 29. 9. 2019 11:45:00 A HC Slavia HK Koťata U6 HC Slavia PHA "A" U6 8:2 Francova
U10 U10 29. 9. 2019 12:00:00 I HC Slavia HK 10 HC Mnichovice "A" 0:3 Suchý
U10 U10 29. 9. 2019 12:00:00 II HC Slavia HK 09 HC Mnichovice "C" 13:0 Vodička
U6 skupina A 29. 9. 2019 12:00:00 A HC Slavia HK Lvíčata U6 HC Bohemians U6 4:1 Téra
U6 skupina A 29. 9. 2019 12:00:00 B HC Mnichovice U6 HC Slavia HK Mravenci U6 0:5 Nerad
U6 skupina B 29. 9. 2019 12:15:00 A HC Slavia HK Broučci U6 HC Slavia HK Koťata U6 4:4 Kozesnikova
U6 skupina B 29. 9. 2019 12:15:00 B HC Slavia PHA "A" U6 HC Jičín U6 0:4 Francova
U10 U10 29. 9. 2019 12:30:00 I HC Mnichovice "B" HC Slavia PHA 0:3 Ostatnicka
U10 U10 29. 9. 2019 12:30:00 II HC Mnichovice "A" HC Slavia HK 09 1:0 Walter
U6 skupina A 29. 9. 2019 12:30:00 A HC Slavia HK Mravenci U6 HC Bohemians U6 7:3 Nerad
U6 skupina A 29. 9. 2019 12:30:00 B HC Slavia PHA "B" U6 HC Slavia HK Lvíčata U6 0:9 Valča
U6 skupina B 29. 9. 2019 12:45:00 A HC Jičín U6 HC Slavia HK Koťata U6 5:2 Téra
U6 skupina B 29. 9. 2019 12:45:00 B PH Sokol Kbely U6 HC Slavia HK Broučci U6 4:5 Kozesnikova
U10 U10 29. 9. 2019 13:00:00 I HC Mnichovice "A" HC Mnichovice "B" 7:1 Vodička
U10 U10 29. 9. 2019 13:00:00 II HC Slavia HK 10 HC Slavia HK 09 1:4 Suchý
U6 skupina A 29. 9. 2019 13:00:00 B HC Mnichovice U6 HC Slavia HK Lvíčata U6 0:6 Nerad
U6 skupina A 29. 9. 2019 13:00:00 B HC Bohemians U6 HC Slavia PHA "B" U6 4:0 Valča
U6 skupina B 29. 9. 2019 13:15:00 A HC Slavia HK Koťata U6 PH Sokol Kbely U6 8:5 Francová
U6 skupina B 29. 9. 2019 13:15:00 B HC Slavia PHA "A" U6 HC Slavia HK Broučci U6 0:16 Minaříková
U10 U10 29. 9. 2019 13:30:00 I HC Slavia HK 10 HC Slavia PHA 2:2 Ostatnicka, Walter
U6 o 9. místo 29. 9. 2019 13:30:00 A HC Slavia PHA "B" U6 HC Slavia PHA "A" U6 1:1 Vodička
U6 o 7. místo 29. 9. 2019 13:30:00 B HC Mnichovice U6 PH Sokol Kbely U6 0:6 Suchý
U6 o 5. místo 29. 9. 2019 13:45:00 A HC Bohemians U6 HC Slavia HK Koťata U6 6:3 Walter
U6 o 3. místo 29. 9. 2019 13:45:00 B HC Slavia HK Mravenci U6 HC Slavia HK Broučci U6 7:6 Ostatnicka
U6 Finále 29. 9. 2019 14:00:00 A HC Slavia HK Lvíčata U6 HC Jičín U6 2:2 Suchý

Zpět