Suda Cup 2019

Suda Cup 2019

23. 11. 2019 8:00 - 19:00

U10  U12  U14 

PŘIPRAVUJEME! Přijeďte si otestovat vaši formu před startem soutěží na tradiční halový turnaj do Hradce Králové. Letos již konečně na nové palubovce.

Facebook event | Články

Důležité informace:

Připravujeme, další informace k turnaji Suda Cup 2019 zveřejníme co nejdříve.

Rozpis utkání:

Suda Cup 2019

Domácí Hosté Hřiště Čas Skupina Kategorie
ZHS Zagreb Boys HC Rača Bratislava I 23. 11. 2019 7:40 skupina A U14 U14
E.H.C. Budapest UKS SP 26 Poznaň II 23. 11. 2019 7:40 skupina A U12 U12
ZHS Zagreb Girls Mladost Zagreb Boys I 23. 11. 2019 8:00 skupina B U14 U14
HC Slavia Praha ZHS Zagreb II. 23. 11. 2019 8:00 skupina B U12 U12
TJ Mnichovice E.H.C. Budapest I 23. 11. 2019 8:20 skupina A U14 U14
HC Slavia HK Boys Mladost Zagreb II. 23. 11. 2019 8:20 skupina A U12 U12
PH Jičín HC Slavia HK Boys I 23. 11. 2019 8:40 skupina B U14 U14
Warta Poznaň HC Slavia HK Mix II 23. 11. 2019 8:40 skupina B U12 U12
HC HKMNICH Girls Sokol Kbely I 23. 11. 2019 9:00 skupina A U14 U14
Rača Bratislava TJ Mnichovice II. 23. 11. 2019 9:00 skupina A U12 U12
Slavia Praha Mladost Zagreb Girls ZS Mandysova 23. 11. 2019 9:00 skupina A U10 U10
PH Jičín Warta Poznaň ZS Mandysova 23. 11. 2019 9:15 skupina A U10 U10
HC Slavia Praha Warta Poznaň I 23. 11. 2019 9:20 skupina B U14 U14
Sokol Kbely Mladost Zagreb Boys II. 23. 11. 2019 9:20 skupina B U12 U12
HC Slavia HK 09 Rača Bratislava ZS Mandysova 23. 11. 2019 9:30 skupina A U10 U10
HC Rača Bratislava TJ Mnichovice I 23. 11. 2019 9:40 skupina A U14 U14
UKS SP 26 Poznaň HC Slavia HK Boys II. 23. 11. 2019 9:40 skupina A U12 U12
Mladost Zagreb Girls PH Jičín ZS Mandysova 23. 11. 2019 9:45 skupina A U10 U10
Mladost Zagreb Boys PH Jičín I 23. 11. 2019 10:00 skupina B U14 U14
ZHS Zagreb Warta Poznaň II. 23. 11. 2019 10:00 skupina B U12 U12
Rača Bratislava Slavia Praha ZS Mandysova 23. 11. 2019 10:00 skupina A U10 U10
Warta Poznaň HC Slavia HK 09 ZS Mandysova 23. 11. 2019 10:15 skupina A U10 U10
Sokol Kbely ZHS Zagreb Boys I. 23. 11. 2019 10:20 skupina A U14 U14
TJ Mnichovice E.H.C. Budapest II. 23. 11. 2019 10:20 skupina A U12 U12
Rača Bratislava Mladost Zagreb Girls ZS Mandysova 23. 11. 2019 10:30 skupina A U10 U10
Warta Poznaň ZHS Zagreb Girls I 23. 11. 2019 10:40 skupina B U14 U14
Mladost Zagreb Girls HC Slavia Praha II. 23. 11. 2019 10:40 skupina B U12 U12
HC Slavia HK 09 PH Jičín ZS Mandysova 23. 11. 2019 10:45 skupina A U10 U10
E.H.C. Budapest HC HKMNICH Girls I 23. 11. 2019 11:00 skupina A U14 U14
Mladost Zagreb Rača Bratislava II. 23. 11. 2019 11:00 skupina A U12 U12
Slavia Praha Warta Poznaň ZS Mandysova 23. 11. 2019 11:00 skupina A U10 U10
Mladost Zagreb Girls HC Slavia HK 09 ZS Mandysova 23. 11. 2019 11:15 skupina A U10 U10
HC Slavia HK Boys HC Slavia Praha I 23. 11. 2019 11:20 skupina B U14 U14
HC Slavia HK Mix Sokol Kbely II. 23. 11. 2019 11:20 skupina B U12 U12
Warta Poznaň Rača Bratislava ZS Mandysova 23. 11. 2019 11:30 skupina A U10 U10
Sokol Kbely HC Rača Bratislava I 23. 11. 2019 11:40 skupina A U14 U14
TJ Mnichovice UKS SP 26 Poznaň II. 23. 11. 2019 11:40 skupina A U12 U12
PH Jičín Slavia Praha ZS Mandysova 23. 11. 2019 11:45 skupina A U10 U10
Warta Poznaň Mladost Zagreb Boys I 23. 11. 2019 12:00 skupina B U14 U14
Mladost Zagreb Girls ZHS Zagreb II. 23. 11. 2019 12:00 skupina B U12 U12
Warta Poznaň Mladost Zagreb Girls ZS Mandysova 23. 11. 2019 12:00 skupina A U10 U10
Slavia Praha HC Slavia HK 09 ZS Mandysova 23. 11. 2019 12:15 skupina A U10 U10
HC HKMNICH Girls TJ Mnichovice I 23. 11. 2019 12:20 skupina A U14 U14
Rača Bratislava HC Slavia HK Boys II. 23. 11. 2019 12:20 skupina A U12 U12
Rača Bratislava PH Jičín ZS Mandysova 23. 11. 2019 12:30 skupina A U10 U10
HC Slavia Praha PH Jičín I 23. 11. 2019 12:40 skupina B U14 U14
Sokol Kbely Warta Poznaň II. 23. 11. 2019 12:40 skupina B U12 U12
KS Cieszyn Mladost Zagreb Girls ZS Mandysova 23. 11. 2019 12:45 skupina B U10 U10
ZHS Zagreb Boys E.H.C. Budapest I 23. 11. 2019 13:00 skupina A U14 U14
E.H.C. Budapest Mladost Zagreb II. 23. 11. 2019 13:00 skupina A U12 U12
Mladost Zagreb Mix Sokol Kbely ZS Mandysova 23. 11. 2019 13:00 skupina B U10 U10
HC Slavia HK 10 ZHS Zagreb Boys ZS Mandysova 23. 11. 2019 13:15 skupina B U10 U10
ZHS Zagreb Girls HC Slavia HK Boys I 23. 11. 2019 13:20 skupina B U14 U14
HC Slavia Praha HC Slavia HK Mix II. 23. 11. 2019 13:20 skupina B U12 U12
HC Rača Bratislava HC HKMNICH Girls I 23. 11. 2019 13:40 skupina A U14 U14
UKS SP 26 Poznaň Rača Bratislava II. 23. 11. 2019 13:40 skupina A U12 U12
Mladost Zagreb Girls Mladost Zagreb Mix ZS Mandysova 23. 11. 2019 13:45 skupina B U10 U10
Mladost Zagreb Boys HC Slavia Praha I 23. 11. 2019 14:00 skupina B U14 U14
ZHS Zagreb Sokol Kbely II. 23. 11. 2019 14:00 skupina B U12 U12
ZHS Zagreb Boys KS Cieszyn ZS Mandysova 23. 11. 2019 14:00 skupina B U10 U10
Sokol Kbely HC Slavia HK 10 ZS Mandysova 23. 11. 2019 14:15 skupina B U10 U10
E.H.C. Budapest Sokol Kbely I 23. 11. 2019 14:20 skupina A U14 U14
Mladost Zagreb TJ Mnichovice II. 23. 11. 2019 14:20 skupina A U12 U12
ZHS Zagreb Boys Mladost Zagreb Girls ZS Mandysova 23. 11. 2019 14:30 skupina B U10 U10
HC Slavia HK Boys Warta Poznaň I. 23. 11. 2019 14:40 skupina B U14 U14
HC Slavia HK Mix Mladost Zagreb Girls II. 23. 11. 2019 14:40 skupina B U12 U12
HC Slavia HK 10 Mladost Zagreb Mix ZS Mandysova 23. 11. 2019 14:45 skupina B U10 U10
TJ Mnichovice ZHS Zagreb Boys I. 23. 11. 2019 15:00 skupina A U14 U14
HC Slavia HK Boys E.H.C. Budapest II. 23. 11. 2019 15:00 skupina A U12 U12
KS Cieszyn Sokol Kbely ZS Mandysova 23. 11. 2019 15:00 skupina B U10 U10
Mladost Zagreb Girls HC Slavia HK 10 ZS Mandysova 23. 11. 2019 15:15 skupina B U10 U10
PH Jičín ZHS Zagreb Girls I. 23. 11. 2019 15:20 skupina B U14 U14
Warta Poznaň HC Slavia Praha II. 23. 11. 2019 15:20 skupina B U12 U12
Sokol Kbely ZHS Zagreb Boys 23. 11. 2019 15:30 skupina B U10 U10
E.H.C. Budapest HC Rača Bratislava I. 23. 11. 2019 15:40 skupina A U14 U14
Mladost Zagreb UKS SP 26 Poznaň II. 23. 11. 2019 15:40 skupina A U12 U12
Mladost Zagreb Mix KS Cieszyn ZS Mandysova 23. 11. 2019 15:45 skupina B U10 U10
HC Slavia HK Boys Mladost Zagreb Boys I. 23. 11. 2019 16:00 skupina B U14 U14
HC Slavia HK Mix ZHS Zagreb II. 23. 11. 2019 16:00 skupina B U12 U12
Sokol Kbely Mladost Zagreb Girls ZS Mandysova 23. 11. 2019 16:00 skupina B U10 U10
KS Cieszyn HC Slavia HK 10 ZS Mandysova 23. 11. 2019 16:15 skupina B U10 U10
ZHS Zagreb Boys HC HKMNICH Girls I. 23. 11. 2019 16:20 skupina A U14 U14
HC Slavia Praha Sokol Kbely II. 23. 11. 2019 16:20 skupina B U12 U12
ZHS Zagreb Boys Mladost Zagreb Mix ZS Mandysova 23. 11. 2019 16:30 skupina B U10 U10
ZHS Zagreb Girls HC Slavia Praha I. 23. 11. 2019 16:40 skupina B U14 U14
Rača Bratislava E.H.C. Budapest II. 23. 11. 2019 16:40 skupina A U12 U12
Sokol Kbely TJ Mnichovice I. 23. 11. 2019 17:00 skupina A U14 U14
TJ Mnichovice HC Slavia HK Boys II. 23. 11. 2019 17:00 skupina A U12 U12
Warta Poznaň PH Jičín I. 23. 11. 2019 17:20 skupina B U14 U14
Mladost Zagreb Girls Warta Poznaň II. 23. 11. 2019 17:20 skupina B U12 U12
6A 6B II. 23. 11. 2019 17:45 o 11. místo U10 U10
5A 5B I. 23. 11. 2019 17:45 o 9. místo U10 U10
4A 4B II. 23. 11. 2019 18:00 o 7. místo U10 U10
3A 3B I. 23. 11. 2019 18:00 o 5. místo U10 U10
2A 2B II. 23. 11. 2019 18:15 o 3. místo U10 U10
1A 1B I. 23. 11. 2019 18:15 Finále U10 U10
2A 2B II. 23. 11. 2019 18:45 o 3. místo U12 U12
2A 2B I. 23. 11. 2019 18:45 o 3. místo U14 U14
1A 1B II. 23. 11. 2019 19:05 Finále U12 U12
1A 1B I. 23. 11. 2019 19:05 Finále U14 U14

Týmy:

36
Týmy

Zápasy:

100
Zápasy

Skupiny:

16
Skupiny

Adresa hřiště:

Partneři turnaje:

HC Slavia Hradec Králové
SSAKHK
Město Hradec Králové
TJ Slavia Hradec Králové
Grays-hockey.cz

Zpět