Velikonoční turnaj

Velikonoční turnaj

28. 4. 2019 10:00 - 14:00

U10 

Týden po Velikonocích se v Hradci, jak je již zvykem, odehraje Velikonoční turnaj. Letošní rok je věnovaný kategorii U10. Na tomto turnaji také proběhne test našeho systému pro správu výsledků a asistenci organizace turnaje HockeyOnline. Tento systém ladíme na Májový turnaj (17. – 19. 5. 2019), na který je aktuálně přihlášeno 37 týmů ze 7 zemí Evropy.

Facebook event | Články

Rozpis utkání:

Velikonoční turnaj

Domácí Hosté Hřiště Čas Skupina Kategorie
HC Slavia Hradec Králové "09" HC Slavia Hradec Králové Dívky 1:4 I 28. 4. 2019 10:00 A U10
HC TJ Mnichovice "B" HC 1972 Rakovník "A" 3:1 II 28. 4. 2019 10:00 A U10
HC 1970 Bolevec PH Litice Modří 2:3 III 28. 4. 2019 10:00 A U10
HC Slavia Hradec Králové "08" HC TJ Mnichovice "A" 9:1 I 28. 4. 2019 10:20 B U10
HC 1972 Rakovník "B" HC Kadaň 1:5 II 28. 4. 2019 10:20 B U10
HC Slavia Hradec Králové Mix TJ Meteor České Budějovice 0:5 III 28. 4. 2019 10:20 B U10
HC Slavia Hradec Králové "09" HC TJ Mnichovice "B" 4:0 I 28. 4. 2019 10:40 A U10
HC Slavia Hradec Králové Dívky PH Litice Modří 8:0 II 28. 4. 2019 10:40 A U10
HC 1972 Rakovník "A" HC 1970 Bolevec 4:0 III 28. 4. 2019 10:40 A U10
HC Slavia Hradec Králové "08" HC 1972 Rakovník "B" 10:0 I 28. 4. 2019 11:00 B U10
HC TJ Mnichovice "A" TJ Meteor České Budějovice 3:2 II 28. 4. 2019 11:00 B U10
HC Kadaň HC Slavia Hradec Králové Mix 0:1 III 28. 4. 2019 11:00 B U10
HC TJ Mnichovice "B" HC 1970 Bolevec 2:1 I 28. 4. 2019 11:20 A U10
HC Slavia Hradec Králové Dívky HC 1972 Rakovník "A" 8:0 II 28. 4. 2019 11:20 A U10
HC Slavia Hradec Králové "09" PH Litice Modří 9:0 III 28. 4. 2019 11:20 A U10
HC 1972 Rakovník "B" HC Slavia Hradec Králové Mix 0:4 I 28. 4. 2019 11:40 B U10
HC TJ Mnichovice "A" HC Kadaň 3:1 II 28. 4. 2019 11:40 B U10
HC Slavia Hradec Králové "08" TJ Meteor České Budějovice 7:3 III 28. 4. 2019 11:40 B U10
HC Slavia Hradec Králové "09" HC 1972 Rakovník "A" 8:0 I 28. 4. 2019 12:00 A U10
HC Slavia Hradec Králové Dívky HC 1970 Bolevec 10:0 II 28. 4. 2019 12:00 A U10
HC TJ Mnichovice "B" PH Litice Modří 2:3 III 28. 4. 2019 12:00 A U10
HC Slavia Hradec Králové "08" HC Kadaň 11:2 I 28. 4. 2019 12:20 B U10
HC TJ Mnichovice "A" HC Slavia Hradec Králové Mix 5:1 II 28. 4. 2019 12:20 B U10
HC 1972 Rakovník "B" TJ Meteor České Budějovice 0:8 III 28. 4. 2019 12:20 B U10
HC Slavia Hradec Králové Dívky HC TJ Mnichovice "B" 7:0 I 28. 4. 2019 12:40 A U10
HC Slavia Hradec Králové "09" HC 1970 Bolevec 12:0 II 28. 4. 2019 12:40 A U10
HC 1972 Rakovník "A" PH Litice Modří 0:2 III 28. 4. 2019 12:40 A U10
HC Kadaň TJ Meteor České Budějovice 1:4 I 28. 4. 2019 13:00 B U10
HC Slavia Hradec Králové "08" HC Slavia Hradec Králové Mix 10:0 II 28. 4. 2019 13:00 B U10
HC TJ Mnichovice "A" HC 1972 Rakovník "B" 9:0 III 28. 4. 2019 13:00 B U10
HC TJ Mnichovice "B" HC Slavia Hradec Králové Mix 1:2 I 28. 4. 2019 13:30 o 7. místo U10 o 7. místo
HC 1972 Rakovník "A" HC Kadaň 1:3 II 28. 4. 2019 13:30 o 9. místo U10 o 9. místo
HC 1970 Bolevec HC 1972 Rakovník "B" 3:1 III 28. 4. 2019 13:30 o 11. místo U10 o 11. místo
PH Litice Modří TJ Meteor České Budějovice 2:5 III 28. 4. 2019 13:50 o 5. místo U10 o 5. místo
HC Slavia Hradec Králové "09" HC TJ Mnichovice "A" 2:3 II 28. 4. 2019 13:50 o 3. místo U10 o 3. místo
HC Slavia Hradec Králové Dívky HC Slavia Hradec Králové "08" 3:4 I 28. 4. 2019 13:50 Finále U10 Finále

Týmy:

12
Týmy

Zápasy:

36
Zápasy

Skupiny:

8
Skupiny

Adresa hřiště:

Partneři turnaje:


Zpět