Turnaj U6 a U10

Turnaj U6 a U10

26. 5. 2019 8:00 - 15:00

U10  U6 

Turnaj kategorií U6 a U10 - Hradec Králové.

Facebook event | Články

Rozpis utkání:

Turnaj U6 a U10

Domácí Hosté Hřiště Čas Skupina Kategorie
HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC TJ Mnichovice "B" U10 5:0 I 26. 5. 2019 10:00 skupina A U10 U10
PH Sokol Kbely "A" U10 HC Bohemians Kluci U10 2:0 II 26. 5. 2019 10:00 skupina A U10 U10
HC 1946 Praga U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 2:3 III 26. 5. 2019 10:00 skupina A U10 U10
HC Slavia Hradec Králové "08" U10 HC TJ Mnichovice "A" U10 7:0 I 26. 5. 2019 10:20 skupina B U10 U10
PH Sokol Kbely "B" U10 HC Bohemians Mix U10 0:2 II 26. 5. 2019 10:20 skupina B U10 U10
HC President U10 HC Jičín 4:0 III 26. 5. 2019 10:20 skupina B U10 U10
HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 PH Sokol Kbely "A" U10 0:6 I 26. 5. 2019 10:40 skupina A U10 U10
HC TJ Mnichovice "B" U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 0:11 II 26. 5. 2019 10:40 skupina A U10 U10
HC Bohemians Kluci U10 HC 1946 Praga U10 0:1 III 26. 5. 2019 10:40 skupina A U10 U10
HC Slavia Hradec Králové "08" U10 PH Sokol Kbely "B" U10 7:0 I 26. 5. 2019 11:00 skupina B U10 U10
HC TJ Mnichovice "A" U10 HC Jičín 3:0 II 26. 5. 2019 11:00 skupina B U10 U10
HC Bohemians Mix U10 HC President U10 3:3 III 26. 5. 2019 11:00 skupina B U10 U10
HC Slavia Hradec Králové Koťata U6 HC 1946 Praga U6 0:9 A 26. 5. 2019 11:00 skupina A U6 U6
HC Jičín U6 HC TJ Mnichovice Rytíři U6 3:3 B 26. 5. 2019 11:00 skupina A U6 U6
HC Slavia Hradec Králové Berušky U6 HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6 3:5 A 26. 5. 2019 11:15 skupina B U6 U6
PH Sokol Kbely U6 HC TJ Mnichovice Mikešové U6 3:1 B 26. 5. 2019 11:15 skupina B U6 U6
PH Sokol Kbely "A" U10 HC 1946 Praga U10 5:0 I 26. 5. 2019 11:20 skupina A U10 U10
HC TJ Mnichovice "B" U10 HC Bohemians Kluci U10 0:3 II 26. 5. 2019 11:20 skupina A U10 U10
HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 1:4 III 26. 5. 2019 11:20 skupina A U10 U10
HC Slavia Hradec Králové Koťata U6 HC Jičín U6 2:3 A 26. 5. 2019 11:30 skupina A U6 U6
HC 1946 Praga U6 HC TJ Mnichovice Rytíři U6 3:0 B 26. 5. 2019 11:30 skupina A U6 U6
PH Sokol Kbely "B" U10 HC President U10 1:3 I 26. 5. 2019 11:40 skupina B U10 U10
HC TJ Mnichovice "A" U10 HC Bohemians Mix U10 2:2 II 26. 5. 2019 11:40 skupina B U10 U10
HC Slavia Hradec Králové "08" U10 HC Jičín 11:0 III 26. 5. 2019 11:40 skupina B U10 U10
HC Slavia Hradec Králové Berušky U6 PH Sokol Kbely U6 4:6 A 26. 5. 2019 11:45 skupina B U6 U6
HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6 HC TJ Mnichovice Mikešové U6 6:1 B 26. 5. 2019 11:45 skupina B U6 U6
HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC Bohemians Kluci U10 5:0 I 26. 5. 2019 12:00 skupina A U10 U10
HC TJ Mnichovice "B" U10 HC 1946 Praga U10 0:6 II 26. 5. 2019 12:00 skupina A U10 U10
PH Sokol Kbely "A" U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 2:2 III 26. 5. 2019 12:00 skupina A U10 U10
HC 1946 Praga U6 HC Jičín U6 4:2 A 26. 5. 2019 12:00 skupina A U6 U6
HC Slavia Hradec Králové Koťata U6 HC TJ Mnichovice Rytíři U6 2:5 B 26. 5. 2019 12:00 skupina A U6 U6
HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6 PH Sokol Kbely U6 5:2 A 26. 5. 2019 12:15 skupina B U6 U6
HC Slavia Hradec Králové Berušky U6 HC TJ Mnichovice Mikešové U6 3:2 B 26. 5. 2019 12:15 skupina B U6 U6
HC Slavia Hradec Králové "08" U10 HC Bohemians Mix U10 7:0 I 26. 5. 2019 12:20 skupina B U10 U10
HC TJ Mnichovice "A" U10 HC President U10 1:5 II 26. 5. 2019 12:20 skupina B U10 U10
PH Sokol Kbely "B" U10 HC Jičín 5:0 III 26. 5. 2019 12:20 skupina B U10 U10
HC Slavia Hradec Králové Koťata U6 HC Slavia Hradec Králové Berušky U6 2:6 A 26. 5. 2019 12:30 skupina U6 o 5. - 8. místo U6
HC Jičín U6 HC TJ Mnichovice Mikešové U6 4:1 B 26. 5. 2019 12:30 skupina U6 o 5. - 8. místo U6
HC TJ Mnichovice "B" U10 PH Sokol Kbely "A" U10 0:8 I 26. 5. 2019 12:40 skupina A U10 U10
HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC 1946 Praga U10 3:1 II 26. 5. 2019 12:40 skupina A U10 U10
HC Bohemians Kluci U10 HC Slavia Hradec Králové "09" U10 1:4 III 26. 5. 2019 12:40 skupina A U10 U10
HC TJ Mnichovice Rytíři U6 HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6 4:2 A 26. 5. 2019 12:45 skupina U6 o 1. - 4. místo U6
HC 1946 Praga U6 PH Sokol Kbely U6 2:2 B 26. 5. 2019 12:45 skupina U6 o 1. - 4. místo U6
HC TJ Mnichovice "A" U10 PH Sokol Kbely "B" U10 1:2 I 26. 5. 2019 13:00 skupina B U10 U10
HC Slavia Hradec Králové "08" U10 HC President U10 10:0 II 26. 5. 2019 13:00 skupina B U10 U10
HC Bohemians Mix U10 HC Jičín 6:0 III 26. 5. 2019 13:00 skupina B U10 U10
HC Jičín U6 HC Slavia Hradec Králové Koťata U6 1:6 A 26. 5. 2019 13:00 skupina U6 o 5. - 8. místo U6
HC Slavia Hradec Králové Berušky U6 HC TJ Mnichovice Mikešové U6 5:3 B 26. 5. 2019 13:00 skupina U6 o 5. - 8. místo U6
HC 1946 Praga U6 HC TJ Mnichovice Rytíři U6 6:1 A 26. 5. 2019 13:15 skupina U6 o 1. - 4. místo U6
HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6 PH Sokol Kbely U6 7:6 B 26. 5. 2019 13:15 skupina U6 o 1. - 4. místo U6
HC 1946 Praga U10 PH Sokol Kbely "B" U10 7:0 I 26. 5. 2019 13:30 o 7. místo U10
HC Bohemians Kluci U10 HC TJ Mnichovice "A" U10 6:1 II 26. 5. 2019 13:30 o 9. místo U10
HC TJ Mnichovice "B" U10 HC Jičín 3:0 III 26. 5. 2019 13:30 o 11. místo U10
HC Jičín U6 HC Slavia Hradec Králové Berušky U6 2:6 A 26. 5. 2019 13:30 skupina U6 o 5. - 8. místo U6
HC Slavia Hradec Králové Koťata U6 HC TJ Mnichovice Mikešové U6 4:1 B 26. 5. 2019 13:30 skupina U6 o 5. - 8. místo U6
HC TJ Mnichovice Rytíři U6 PH Sokol Kbely U6 0:4 A 26. 5. 2019 13:45 skupina U6 o 1. - 4. místo U6
HC 1946 Praga U6 HC Slavia Hradec Králové Lvíčata U6 7:3 B 26. 5. 2019 13:45 skupina U6 o 1. - 4. místo U6
PH Sokol Kbely "A" U10 HC Slavia Hradec Králové "08" U10 0:3 I 26. 5. 2019 13:50 Finále U10
HC Slavia Hradec Králové "09" U10 HC President U10 5:0 II 26. 5. 2019 13:50 o 3. místo U10
HC Slavia Hradec Králové Dívky U10 HC Bohemians Mix U10 5:0 III 26. 5. 2019 13:50 o 5. místo U10

Týmy:

20
Týmy

Zápasy:

60
Zápasy

Skupiny:

12
Skupiny

Adresa hřiště:

Partneři turnaje:


Zpět