Starší žactvo vítězně!

Updated 04/11/2019 21:36

Starší žáci v sobotu 26. 10. 2019 za příjemného - skoro letního - počasí odehráli zápas proti týmu TJ Meteor České Budějovice.

Kluci se dokázali prosadit již v první části hry. Musím podotknout, že hradečtí chlapci se podotýkali s nepříjemnou marodkou, včetně jejich hlavního trenéra. Kluci bojovali od začátku do konce, a to pouze s dvěma hráči na střídání. Sporným balónem dokázali hosté srovnat stav utkání těsně před koncem druhé čtvrtiny. Kluci se po osmiminutové pauze na hřišti chvilku hledali, naštěstí je však podržel neomylnými zákroky brankář Marek Vodička, který inkasoval pouze jednu branku za toto utkání. Ve třetí čtvrtině kluci domácího týmu dokázali dvakrát doslova dotlačit balónek za záda soupeřova brankáře. Z pohledu asistenta trenéra ovšem musím vyzdvihnout výkon brankáře hostujících, který svými skvělými zákroky často hatil šance hradeckých. Do poslední čtvrtiny nastoupili starší žáci domácích s dvougólovým náskokem, který si i přes šance budějovických nenechali vzít. O čtvrtý gól se postaral Theodor Walter a to ukázkovou bekhendovou střelou. Tímto gólem ucelil výsledek na 4:1.

My se tak mohli radovat ze zisku tří bodů před domácí tribunou. Vydřené vítězství a pochvala pro všechny hráče. Na takové utkání bylo radost se dívat! Přes dramatický průběh zápasu se poslední podzimní duel vydařil. Hradecké starší žactvo se aktuálně nachází na 2. místě ve skupině "E".

HC Slavia Hradec Králové:TJ Meteor České Budějovice 4:1 (poločas 1:1)

Autor: Daniel Podzimek