Utkání dívky U12 - 13.5.2018 v Hradci Králové, soupeř Mnichovice a Bohemians - Slavia Hradec Králové

Utkání dívky U12 – 13.5.2018 v Hradci Králové, soupeř Mnichovice a Bohemians

Další kolo dlouhodobé soutěže mladších žákyň se tentokrát konalo na domácím hřišti. Našimi soupeřkami byly týmy z Mnichovic, které v soutěži dominují a pražský Bohemians,který se snaží našemu týmu přiblížit a sesadit jej z aktuální druhé příčky tabulky. Za letního počasí nastoupil náš, zdravotními problémy, oslabený tým k prvnímu utkání proti lídru soutěže s odhodláním se poprat o vítězství. Začátek vypadal nadějně a vedení 1:0 bylo zcela zasloužené. Další nešťastné zranění naší hračky však tuto snahu značně zkomplikovalo a soupeři se podařilo výsledek otočit na konečných 2:1 pro Mnichovice. Druhé utkání proti Bohemians už pouze s jednou hračkou na střídání, slibovalo boj o druhou příčku tabulky, což také následně ukázalo. Pražanky vědomé si své věkové i početní převahy, vrhly všechny síly do útoku a nám nezbývalo než poctivě bránit a podnikat rychlé protiútoky. Dva z nich se podařilo využít. Vedení 2:0 v poločase bylo naprosto zasloužené. Druhý poločas se opakoval stejný scénář, pouze s tím rozdílem, že soupeřky korigovaly jednou brankou. Konečný výsledek 2:1 pro nás a tím i upevnění druhého místa v soutěži, nás všechny potěšil. Pochvalu za bojovnost si tentokrat zaslouží celý tým.