Turnaj U7, U9 a U11 - neděle 8.1.2017 - výsledky - Slavia Hradec Králové

Turnaj U7, U9 a U11 – neděle 8.1.2017 – výsledky

Turnaj U7, U9 a U11 – neděle 8.1.2017 – výsledky

Vážení přátelé pozemního hokeje,

Dne 8. 1. 2017 se konal první halový turnaj dětí kategorie U11, U9 a U7 v hale TJ Slavia, Víta Nejedlého 1216, HK.

Turnaje kategorie U11, který začal od 9.00 hodin, se zúčastnilo 6 týmů (Mnichovice A, Mnichovice B, Praga, Slavia HK 05, Slavia HK 06 a Slavia HK – dívky).

Turnaje v kategorii U9 a U7, který začal ve 13.00 hodin, se zúčastnilo 6 týmů za U7 (Mnichovice, Slavia HK Mouchy, Slavia HK Žabáci, Slavia HK Kopretiny, Slavia HK Lvíčata a Slavia HK Brouci) a 10 týmů za U9 (Mnichovice A, Mnichovice B, Praga A, Praga B, Slavia HK Rytíři, Slavia HK Medvědi, Slavia HK Kočky, Slavia HK Vlci, Slavia HK Piráti a Slavia HK Tygři).

Týmy v kategorii U11 a U7 hrály systémem každý s každým.

Týmy v kategorii U9 byly rozděleny do dvou skupin A, B a následně se hrálo umístění.  Do semifinále postoupily Mnichovice A, Slavia HK Vlci, Slavia HK Medvědi a Slavia HK Tygři.

Celkové pořadí tedy dopadlo takto:

 

Kategorie U7

  1. Kopretiny HK
  2. Lvíčata HK
  3. Mouchy HK
  4. Žabáci HK, Brouci HK, Mnichovice.

Kategorie U9

  1. Vlci HK
  2. Mnichovice A
  3. Medvědi HK
  4. Tygři HK
  5. Praga A, Rytíři HK, Kočky HK, Piráti HK, Praga B, Mnichovice B.

Kategorie U11

  1. Mnichovice A
  2. HK 05
  3. HK dívky
  4. Mnichovice B
  5. HK 06
  6. Praga

 

Všichni hráči a hráčky obdrželi sladkosti a diplomy, vyhodnoceni byli také nejužitečnější hráči z jednotlivých týmů.

Nejužitečnější hráči týmů:

U7:

Lvíčata HK – Kaska Štěpán

Mouchy HK – Labuťová Valerie

Žabáci HK – Tomsová Anna

Kopretiny HK – Holík Matěj

Brouci HK – Chládek Fabián

Mnichovice – Filipovská Tereza

U9:

Rytíři HK – Višňák Michal

Vlci HK – Holaň Tomáš

Medvědi HK – Černík Richard

Tygři HK – Stránský Zdeněk

Piráti HK – Vítková Adéla

Kočky HK – Lánská Natálie

Mnichovice A – Veverka Filip

Mnichovice B – Doležalová Anežka

Praga A – Holá Pavlína

Praga B – Byars Sofie

U11:

HK 05 – Kulhánek David

HK 06 – Tříska Jan

HK dívky – Třísková Adéla

Mnichovice A – Prokop Rubiš

Mnichovice B – Jiroušek Filip

Praga – Kolářová Eliška

 

Všem vyhodnoceným blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších turnajích.

Opět musíme pochválit všechny hráče a hráčky za jejich super výkony. Celkem se našeho turnaje zúčastnilo přes 100 hráčů ve 22 týmech.

Poděkování za účast na turnaji patří našim soupeřům a dále rodičům, rozhodčím, organizátorům turnaje, obsluze v restauraci.

Fotky najdete na www.pozemakhk.rajce.net.

 

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2017