Turnaj U7, U9 a U11 v Hradci Králové - 10. a 11.6.2017 - výsledky - Slavia Hradec Králové

Turnaj U7, U9 a U11 v Hradci Králové – 10. a 11.6.2017 – výsledky

Turnaj U7, U9 a U11 v Hradci Králové – 10. a 11.6.2017 – výsledky

Výsledky turnajů U7, U9 a U11 – 10. a 11.6.2017

Vážení přátelé pozemního hokeje,

v sobotu dne 10. 6. 2017 se konal na aréně pozemního hokeje Slavia Hradec Králové turnaj mládeže kategorie U7 a U9 a v neděli dne 11. 6. 2017 se konal turnaj mládeže kategorie U11. Zde přinášíme krátkou reportáž.

Turnaje kategorie U7 se zúčastnilo 6 týmů: President, Mnichovice, Mouchy HK, Kopretiny HK, Lvíčata HK a Žabáci HK.

Turnaje kategorie U9 se zúčastnilo 15 týmů: Litice, Mnichovice A a B, Bolevec, President, Bohemians Praha, Praga A a B, Medvědi HK, Rytíři HK, Hadi HK, Piráti HK, Vosy HK, Vlci HK, Tygři HK.

Turnaje kategorie U11 se zúčastnilo 8 týmů: Slavia Praha A a B, Bohemians Praha, Olomouc, HK 05, HK 07 a HK Kočky.

Výsledky za jednotlivé kategorie (v závorce nejužitečnější hráč týmu)

Kategorie U11
1. Slavia HK 05 (Norbert Kodym)
2. Olomouc (Červaňa Jiří)
3. Bohemians Praha (Kristián Kudera)
4. HK Kočky (Eva Ostatnická)
5. Slavia Praha A (Macek Andrej)
6. Slavia Praha B (Sladká Kristýna)
7. Slavia HK 07 (Jonáš Pačesný)
8. Jičín (sl. Brožková)

Kategorie U9
1. Rytíři HK (Dominik Bažant)
2. Litice (Vojtěch Babják)
3. Medvědi HK (Holík Matěj)
4. Vlci HK (Vejvoda Vojtěch)
5. Tygři HK (Roman Vacek)
6. Bohemians Praha (Michal Elšík)
7. Hadi HK (Višňák Michal)
8. Mnichovice B (Dušan Soukup)
9. Bolevec (Jan Šimák)
10. Mnichovice A (Šimon Šubrt)
11. Praga A (Marie Gonzalez)
12. Praga B (Eliška Kolářová)
13. Vosy HK (Černík Richard)
14. Piráti HK (Bortlík Matyáš)
15. President (Lukáš Kašpárek)

Kategorie U7
1. Mouchy HK (Kučera Tomáš)
2. Kopretiny HK (Janouchová Vanessa)
3. Lvíčata HK (Nádvorníková Adéla)
4. Žabáci HK (Vejražka Filip)
5. President (Kuba Severa)
6. Mnichovice (Adéla Divišová)

Všichni hráči a hráčky obdrželi drobné dárky, diplomy a medaile. Byli vyhodnoceni nejužitečnější hráči týmu. Všem blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších turnajích.
Opět musíme pochválit všechny hráče a hráčky za jejich super výkony. Celkem se obou turnajů zúčastnilo přes 150 hráčů ve 29 týmech.
Poděkování také patří rodičům, rozhodčím, organizátorům turnaje a obsluze v klubové restauraci.

Fotky najdete na www.pozemakhk.rajce.net.

Složení našich týmů:

U7:
Kopretiny HK: Drešerová A., Janouchová V., Suchý M., Husa A.
Mouchy HK: Ostatnická El., Lojanová K., Kaska Št., Kučera T., Kreibichová B.
Žabáci HK: Dokoupil M., Posejpal M., Grulich M., Hemerka A.
Lvíčata HK: Šmejkal J., Nádvorníková A., Kaska Ši., Labuťová V., Rezek J.

U9:

Hadi HK: Kožešníková D., Jirků V., Višňák M., Štefanová M.
Vlci HK: Chládek T., Vejvoda V., Holaň T.
Piráti HK: Bortlík M., Cirkva A., Tužil B., Adamec J.
Rytíři HK: Pačesná E., Bažant D., Pešek D., Chládek F.
Medvědi HK: Pačesný J., Stránský Z., Holík M., Badawi A.
Vosy HK: Pražáková T., Černík R., Veverková V., Lánská N.
Tygři HK: Vacek R., Vodička R., Vítková A., Bažant J.

U11: (Nejužitečnější hráč – tučně)
Kočky – Tikalová B., Minaříková K., Ostatnická Ev., Třísková A., Francová B., Grulichová N., Pačesná E.– G, Jirků A, Štajncová S.
Slavia HK 05 – Kodym N., Vodička M. – G, Kučera J., Seifert M., Voříšek J., Vodička R., Jošt D., Mencák A., Nerad V., Tříska J., Suchý D., Hynčík O., Novák F.
Slavia HK 07 – Vacek R., Chládek T., Bažant D., Pačesný J., Holaň T., Stránský Z., Višňák M., Vodička R., Borůvka N., Jirků V., Štefan V.- G.

 

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2017