Výhra mužů na Presidentem

Do utkání s HC President jsme nastoupili v bojovné náladě. Bohužel, hned v 5. minutě jsme se ocitli v nepříznivé pozici, když domácí vstřelili dva rychlé góly a ujali se vedení 2:0. Museli jsme se tedy hned zkraje zvednout a dotáhnout náskok soupeře.
Do druhé čtvrtiny jsme vstoupili s odhodláním vyrovnat. To se nám sice hned nepodařilo, ale dokázali jsme využít trestné rohy a rychlé akce a po vyrovnávacím gólu v závěru poločasu jsme z hřiště odcházeli za stavu 2:2.
V poločase jsme si řekli, že tento obrat musíme dotáhnout do vítězného konce a odvézt si z Prahy cenné tři body. President nás ale nechtěl pustit snadno a utkání se vyvíjelo vyrovnaně. Nakonec se nám ale podařilo strhnout vítězství na naši stranu a zvítězit na hostující půdě 5:2.
Toto vítězství je pro nás nesmírně důležité, jelikož nám dává naději. Dokázali jsme, že i v nepříznivé situaci se nevzdáváme a bojujeme až do konce.